kolmapäev, mai 09, 2018

If ya wanna stay young get both feet in it, eighteen 'til I die

Selle aasta postituste arv on tõepoolest üle ootuste väike, kuid nii lihtsalt on. Hetkel läheb loomingulisus mujale, aga olen kindel, et veidi rahulikuma elutempo taastudes tuleb kirjutamistuhin kindlasti tagasi. Muide, peale oma sünnipäeva käisin ühel imelisel reisil, mis kindlasti oma koha siin leiab, aga mitte täna. Täna tahan kirjutada kahel teemal - Bryan Adams ja üheksakümnendate disko. Mitte et neil kahel seos oleks, lihtsalt minu ellu sattusid eelmisel nädalal mõlemad. Bryan Adamsi Tallinna kontsertile ostsin piletid ammu keset talve. Peamiselt seepärast, et siiani olen kõikidel tema Eesti kontsertitel käinud ja ei saa siis nüüd traditsiooni katki jätta. Sel päeval, mil üritus aset leidis, olin enda peale kohati isegi pahane - nii palju muud oli teha, alustades trennist, kuhu ju mingil tingimusel minemata ei saanud jätta jne. Nii ma siis tormasingi töölt trenni ja trennist koju ja kodust kontsertile. Samal ajal ei suutnud isegi meenutada, et millal ma viimati tema laule üldse kuulasin... hea kui mõne pealkirja ajusopist kätte suutsin saada.
Noh, ülte mis sa ütled, aga kohapeal olin ütlemata rahul. Laulud olid peaaegu KÕIK tuttavad hitid, mille sõnad iseenesest üle huulte välja tulid ja Härra Adams ise palju kobedam ja elavam kui eelmisest korrast teda mäletan. Südamlik ja tore kontsert oli. Aitäh iseendale, et  piletid ostsin! 

Yeah nothin' could change what you mean to me 
Oh there's lots that I could say 
But just hold me now 
'Cause our love will light the way
Ja siis see teine värk. See tantsuvärk, mis on viimastel kuudel nii meeletult mu aega röövinud, aga samas lõputult energiat ja rõõmu andnud. Lisaks sellele, et meil järgmise laupäeva Kuldse Karika finaali tõttu iga nädal esmaspäevast neljapäevani pikad proovid on, toimus eelmisel laupäeval klassiõhtu ja NO99-s väike esinemine. Seekordne põhirõhk  polnudki esinemisel, vaid kogu  ettevalmistusel - üheksakümnendate disko riietus ja soeng ja make-up. Uskumatu kui palju lõbu ja ärevust sellisest teemast! Neoonriided, grepid juustes, roosa silmameik ja palju muud. Edevad loomad on need naised ikka, aga tee mis sa teed, täiega lõbus on selline asi! My life is so cool...


Kommentaare ei ole: