teisipäev, aprill 10, 2018

See on see mis paneb elama

Vahest on nii, et tahaks hirmsasti kirjutada ja jagada, kuid ei suuda seda ette võtta, sest emotsioon on liiga suur ja tekib hirm, et see ei mahu kirjapilti ära. Selline oli minu nädalavahetus. Tegelikult isegi terved viimased nädalad. Ühel neljapäeva õhtul lamasin tund aega voodis, enne kui uinuda suutsin, sest tundsin ennast lihtsalt nii õnnelikuna. Põhjuseid oli küll mitu, aga suurima tõuke andis lihtne tantsuvõistlus nimega Kuldne Karikas. Nüüd said sõnad jälle otsa ja hakkasid pisarad voolama. Kaks nädalat igaõhtuseid proove, mõned isegi linnast väljas ja kolme tunni pikkused, teised pühapäeva õhtul Salme laval, kolmandad 40 inimesega pisikeses tantsusaalis, kus õhu puudumine ei vähendanud sugugi rõõmu inimeste silmades. 
See kõik tipnes ärevusega võistluspäeval - hommikul pikalt magades, seejärel õigesti toitudes ning edasi meiki ja soengut tehes ning kostüümi sättides. Ühised viimased arutelud ja detailide paika panemised Salme riietusruumis ja edasi juba lihtsalt ärevus lava taga meie järjekorda oodates. Need kolm minutit laval olid kõike seda väärt. See sära ja energia oli lihtsalt nii võimas. Kui pidin kahe tantsu vahel paari minutiga haaknõelad lahti saama, siis avastasin ühel hetkel kuidas käed olid üleni verised. Olin endale haaknõeltega sisse torganud, aga adrenaliin oli nii kõrge, et valu ei tundnud. Sai veel ühe minuti lava ees tantsida. Õhtujuht kommenteeris kava lõppedes: "Võib vist öelda, et selline asi on võimalik ainult Kuldsel Karikal. Vau-vau-vau. See oli võimas lõpp meie tänasele kontsertile." Ja mainimata ei saa ka jätta, et oma esimese peamise tantsuga saime VÄRVIKIREVA JA ENERGILISE ESITUSE ERIPREEMIA!
Esinemisele järgnes õhtu sushi ja Gin&Tonicuga Tantsugeenis ning hiljem VIP ruum Klubis Teater. Super suurepärane. Seda rõõmu ja emotsiooni, mis neis valitses, ma isegi ei ürita sõnadesse panna. Pühapäeva veetsin nagu mingis vines vaadates uuesti ja uuesti ja uuesti meie esinemise videosid ning hoides seda maailma ägedamat tunnet enda sees. Videod on üleval siin: Tikka Masala ja Kuradi loll lind.

Kommentaare ei ole: