laupäev, detsember 09, 2017

Sinul on su elu ja su maailm

Mõned sõnad viimase aja toredamatest üritustest. Eelmine nädal algas laternamatka hooaeg - kõigepealt käisime Nõmme matkal ning seejärel Lutheri vabriku omal. See viimane oli päeval, mil minu mälumaht täis oli ja seega pigem lihtsalt kõndisin ja olin. Kuid Nõmme oma oli vahva. Ilus lumine talveilm ning mõnusad 10 kilomeetrit jalutusrada. Meelde jäi see, et von Glehn soovis kunagi Nõmmele sadamat rajada. Lennujaama ka, aga see pole nii märkimisväärne ja ebarealistlik (arvestades, et Nõmmel puudub nii jõgi kui ka meri). 
Kui neljapäeva õhtune laternamatkale minek oli rohkem tänu tugevale tahtejõule, siis eile õhtust Gurmeeteatrit ootasin suure põnevusega (etendus "Patuste õhtusöök"). Tundsin, et nädala lõpp vajab tähistamist ning väike kokteil, hea toit ning lõbus teater koos hea seltskonnaga on rohkem kui oodatud. 
Kõik oligi suurepärane, ainult etenduses endas tibake pettusin. Ootasin rohkemat. Toidud see-eest olid põnevad (mooritud lammas, kuivatatud piim...) ning joogid ka. Juba sisenedes tõmbas tähelepanu purskkaev, kust purskas alkoholi kokteili. Esimest korda nägin sellist asja. Ja magustoidu juurde pakutud Absolut Sweet Sin (Absolut, Grand Marnier, ananass, ingver, koriander, söödav kuld) maitses ägedalt. Meeldetuletus seitsmest klassikalisest surmapatust: uhkus, ahnus, kiim, kadedus, aplus, laiskus ja viha. Minu arust on täitsa okei neid kõiki vahel kogeda ;-) 
Pärast käisime läbi kohvikust vanalinnas nimega Pierre Cafe. Rummirosinate ja tšilliga šokolaadijook üllatas oma tõeliselt hea maitsega. Enamasti jäävad mul magususe tõttu sellised joogid pooleli, kuid selle tarbisin küll ära (mitte et see nüüd mulle HEA oleks olnud, lihtsalt maitse oli väärt seda). 
Ka laupäev ei möödunud ilma eriliste üritusteta. Midati täiesti uut - Yoga Glow Party. Minu esimene kogemus Yogafunciga. Minu esimene kogemus helendavate värvidega. Trenn, heas tujus inimesed ja pärast tantsimine, ilma et peaks keset ööd klubisse minema. All in one
Kommentaare ei ole: