esmaspäev, märts 20, 2017

Kolm randa

Bo-ho hotelli lebo ala
Viimane päev Balil. Alustame seda Bingin Beach'il, ronides mööda treppe alla ja üritades reisi esimeses suurte lainetega kohas ujumas käia. Suplemine õnnestub ja päike on mõnus. Enne hotellist lahkumist jõuame ka oma ööbimiskoha basseini mõnusid nautida. Täna tundub see juba igati äge omanäoline koht.
Kell 12 tuli meile järgi eelmise õhtu taksojuht Rigo, kes lubas teel Kutasse veel oma lemmik randa ehk Balangani viia. Seega saabub päeva teine ujumine ja ranna külastus. Kaunis liivarand, kaljude vahel ja suured lained. Fantastiline. Täname Rigot vahva elamuse ja ujumise eest ning sõidame edasi Kuta poole. Kuta osas on mul ootused madalad, liiga lärmakas ja räpane, nii käivad kuulujutud. Seega olin pannud kinni ühe armsa roheliste aedadega hotelli Poppies, kus on lisaks ka suurepärane mereanni restoran. Lõpuks muidugi kaob ikka aeg seal Kutas ära, sest kõigepealt käime kahes kohas lõunal ja seejärel päeva kolmas suplus Kuta rannas ning märkamatult ongi kell 7 õhtul.
Bingin Beach
Balangan
Lõunasöögid olid ägedad. Minu soovil eelroog (krevetid väga maitsva kastmega) Gump & Bubba restoranis. Tellin endale joogiks margarita ja sellega koos saabub ettekandjate poolt spetsiaalselt meile esitatud bali tants. Vahva. Seejärel lähme ühte hiinakasse, kus on värsked mereannid. Maitseme ära jellyfishi - mulle ei meeldi. Meie endi silme all küpsetatakse drunken krevetid ja magustoiduks võtan mango pudingu. Oi, kõht on niiii täis. Edasi randa... Kolmas ujumine. Nii jube see rand ei tundugi, eks liival prahti oli ja inimesi ka rohkem kui reisi jooksul randades kokku näinud oleme, kuid vaade vulkaanile ja lõputule merele on ikka võluv. Tee äärest saan viienda uue puuvilja, mida see reis maitsta ja varem pole saanud. Nimeks Snake fruit - maitseb midagi ananassi, sibula ja jack fruiti vahepealset. Õhtusöögi (krevetid) parim osa on kokteilid. Joon kaks ingveri martinit ning J'u pinacolada näeb lihtsalt oivaline välja :-) Bye-bye, Bali!
Gump & Bubba
Kuta rand
Pina Colada

Kommentaare ei ole: