neljapäev, jaanuar 05, 2017

Keep it moving

Tuisune rada Sakus, kepikõnd 4. jaanuaril
Liikumine on hea. Septembrikuu, mil ma põlvede põletiku tõttu jälle piiratult liikuda sain, oli raske, kuid seda enam naudin jälle liikumist. Ja aasta on hästi alanud - siiani pole ükski päev ilma trennita jäänud! Eile rääkisid kõik õudsast ilmast. Kus see õudus oli? Vahva vahelduseks õhtust kõndimist valges teha. Proovisime sel korral kepikõndi ja vaatamata tuisule läbisime 6 kilomeetrit nii kui niuhti. Isegi sõrmed ei külmetanud peale esimest kilomeetrit.
Täna alustasin klubihooajaga. Esimene külastus Spartasse ja elu esimene spinningu trenn. Mõnus oli üle hulga aja jälle pulss üles saada. See 45 minutit lendas nii kiiresti ning trenn polnud üldse igav. Lisaks oli saal tühi, peale minu ja M-i veel ainult neli inimest.

Õnnelikult on see aasta alanud :-) Ja see tunne on nii nauditav peale keerulist aasta lõppu. Kui esmaspäeval massöörile kurtsin, et pingeline on olnud ja vaadaku mu õlad üle, siis uuris ta mult, et mis siis juhtus. Ütlesin, et lahkuminek, kraavisõit ja vanaisa matused. Ta jäi natukeseks vaikseks ja siis ütles: "Vähemalt lahkumineku osas soovin sulle õnne. See ju tähendab, et kogu maailm on uuesti sinu ees avatud ja kõige põnevam armumise aeg taaskord ees!"

Kommentaare ei ole: