neljapäev, detsember 08, 2016

Shindo, maasikavein ja põgenemistuba

Exit Room - Dracula tuba
Ei teagi, millest alustada, kas spordi-, veini- või meelelahutuse teemadel. Vastupidiselt üleeilsele oli eile päris ilus päev. Muidugi kui 7:15 hommikul äratuskella plärin välja arvata, see ei saa kunagi peaaegu meeldiv olla.

Lõunaajal käisime A-ga midagi uut proovimas - Shindo trenn Rahvaülikoolis. Ma ei ole üldiselt selliste aeglaste ja rahulike trennide fänn, sest olen liiga kärsitu, kuid mõtlesin, et proovida ju võib. Tegelikult mulle meeldis. Esiteks ühelgi muul ajal ei tööl, kodus ega mujal trennides ei suuda ma võtta nii pikalt aega enese jaoks. Teiseks oli pärast enesetunne tõesti rahulik ning õnnelik ja kolmandaks annavad täna lihased treeningust tunda, millest võib järeldada, et üht-teist oli kasu ka.
Shindo® on Jaapanist pärit massaaži-, venitus- ja lõõgastusharjutuste süsteem, kus kohtuvad tuhandeid aastaid vana idamaine tarkus ning kõige uuemad teadmised inimese anatoomiast- füsioloogiast. Shindo® annab uut jõudu ja ideid suurte muutuste ajas elavale, tulevikku vaatavale inimesele. Shindo® käsitlus inimesest on terviklik, kus igal elundil ja energiakanalil on täita konkreetsed ülesanded. Erinevad tasakaalutuse seisundid (stress, füüsilised- emotsionaalsed pinged) häirivad inimese loomulikku tasakaalu. Shindo® võtetega saab saavutada keha ja meele tasakaalu, vabastades keha ja vaimu sinna kuhjunud füüsilistest- ning emotsionaalsetest pingetest. 
Enne treeningut lõppes kõrvalsaalis just mingi etenduse proov, kust tulid välja Kristel Aaslaid ja mõned teisedki tuntud näitlejad.

Edasi ka spordist... Teisipäeva õhtul käisin Jaanus Teppani suusatamise loengut kuulamas. Õppisin ainult seda, et võiksin endale soonepuhastaja muretseda ja vahelduvtõukega tuleb suusatada valsi taktis ning üks suusk peab alati õhus olema. Järgmine kord kui lumi maas, lähen metsa valssi harjutama. Tuleb enne vastav muusika ka playlisti sättida... Loeng muidugi selles mõttes lõppes kurvalt, et kojusõites käisin kraavis ära. Päris hirmus oli ja Pisike Kollane saab endale selle tulemusel uue kõrvalistuja ukse, tagastange, summuti ja mitmeid muid asju. Creepy. Paluks rohkem mitte korrata.

Kokkuvõttes võib öelda, et spordiga on hetkel seis hästi. Isegi kõndimised on veninud juba ligi 8 km pikkuseks ning seejuures ei ole põlved sugugi protestinud. Teen neile pai, et nii tublid on!

Pruunakõrve käsitöö veinid - MAASIKAS
Aga spordi kõrval tuleb puhata ka. Ja seda tegin eile õhtul. Kõigepealt Exit Room - Dracula tuba. Pääsesime 48 minutiga, jeeee! Nüüd on mul kõik Exit Room'i toad käidud (pole blogis maininud, aga augustis korraldasin firmaürituse, mille raames KGB toa edukalt vallutasime). Need on vahvad meelelahutused, omajagu adrenaliini ja nuputamist. Aeg möödub märkamatult.
Kõige tipuks läksin eile õhtul peale põgenemistoast pääsemist veel külla veini limpsima. Avasime Pruunakõrve maasika veini, mille kohta Jäneda laadal öeldi, et lõhn ja maitse ei lähe kokku. Meie kusjuures seda küll ei tunnetanud, sest nii lõhnas kui ka maitses oli tunda tugevat maasikat. Ma olen päris kindel, et see oli mul esimene kord elus juua puhast maasika veini, seega ootust ei olnudki, aga M arvas samuti, et tegemist oli keskmiselt hea veiniga. Kuigi piisavalt omapärasega, et üle kahe pokaali ei tahtnud. Muideks tugevamaitseline ja terav juust sobis selle kõrvale suurepäraselt. Terviseks!

Kommentaare ei ole: