reede, september 23, 2016

Ai

Nädal on alles reede õhtus, aga mul on juba nii palju õppetunde käes, et kõik ei tule enam meeldegi. Loodetavasti nädalavahetus rohkem õppetunde ei anna ja laseb niisama puhata.

Õppetund:
#1 õpi lastelt kuidas pokemone otsides ellu jääda! Nii ütles mulle teisipäeval mu arst kui üleni kriimulisena tema juurde jõudsin. Nimelt olin kodust väljudes waze'i just sihtkoha aadressi märkimas, kui ukse ees ühest trepiastmest mööda astusin ja otse asfaldile pikali kukkusin. Mina kriimu, telefon kriimu ja autovõtmed kriimud. Kõik kolm siiski töötavad edasi, vaja lihtsalt veidike iluravi.

#2 kokkuvõte Madis Rahu loengust põlvede kohta - jooksmine, male ja kabe on põlvedele kahjulikud spordialad. Päriselt. See istuv jalad kronksus asend pole ka põlvedele hea!

#3 Hannes Võrno pole näitleja. Kuid oma Afganistani missioonist oskab südamest rääkida. Käisime vaatamas "Kuidas iseendaga tülli minna". Etendusel tegelikult oli kaks väga erinevat poolt. Esimene ironiseeris facebooki, jooksu- ja tervisehulluse ning otse kommunikatsiooni puuduse üle. Eks see kõik tänapäeva ühiskonnas probleemiks ole. Kuid midagi uut ega üllatavat selles pooles polnud. Paar korda sai naerda. Teine pool oli Hannese enda kogemusest Afganistanis. Seda polnud mina kuulnud ja see oli uus. Ja siiras. Üldine hinnang - monotüki kohta täitsa OK.

#4 Eestis on lõpuks ometi hakatud ka natuke rohkem D vitamiini lubama/soovitama! Kuna minu D vitamiini verenäit on korras, siis mina võtan hetkel 1000 ja talvel 2000 IU-d päevas.

#5 kunagi ei tasu lasta kosmeetikul  ennast ära veenda, et proovime ikka ripsmeid ka värvida. Minul lõppes see punaste silmade ja paistetusega. Õnneks sai hommikul varakult kohe esimese asjana käidud Magdaleenas erakorralises silmaarsti kabinetis, kus ärrituse vastu tilgad välja kirjutati. Tänane päev on siiski päris piinarikas olnud. Loodan paremale homsele!

#6 City Jungle elamusgolf on jätkuvalt firmaürituseks lahe koht ja Linda Ubina siider oli täitsa joodav.
Kommentaare ei ole: