reede, august 12, 2016

Farm

Mõnda aega edetabelite tipus olnud restoran Farm sai lõpuks järele proovitud. Esimene reaktsioon oli see, et nimi ja väljanägemine ei lähe kokku. Nimest eeldaks maalähedase välimusega kohta, mitte läikivaid lühtreid ja sätendavaid kaunistusi. Aga kui see ebakõla välja jätta, siis tegelikult nägi kena välja ja toite võib julgelt kiita. Eelroogade degustatsiooni valiku jagasime nelja inimese vahel ning saime kõik häid ampse. Pearoaks valisin pardi metsamarja-veinikastmega. Kui see välja jätta, et esimese hooga tundus riisipuder mustikamoosiga pardi kõrvale veidike võõras, siis tegelikult väärib kiitmist. Ka L valitud praetud ulukiliha kotlet meeldis mulle väga.
Ainult magustoidust ei vaimustanud - tormijärgne besee toorjuustukreemiga jäi ikka pavlova maitsele alla. See kreem oli minu jaoks õige pisut liiga magusa/tugeva/omapärase maitsega. Ja portsjon liiga suur. Aga no nagu mulle öeldi: kui elus parasjagu kõik muu on hästi, eks siis tuleb vähemalt midagi leida, millega mitte rahul olla ja sel korral juhtus siis selleks magustoit olema :-)
Kokkuvõtteks ütleks, et koht, kuhu võiks veel minna. Nii et tip-top! Ja õhtu ise muidugi oli suurepärane. Palju rõõmu...

Kommentaare ei ole: