kolmapäev, aprill 02, 2014

Cancelled

Reis algas põnevalt juba Tallinna lennujaamas. Peale check-in'i tegemist saabus sõnum: sorry, your flight ba799 on 01apr hel/lhr has been cancelled. Sõnumi saatja BA eService. Hetkeks oli veel lootus, et tegemist on aprillinaljaga, kuid internet kinnitas, et meie keskmine lend on tõesti tühistatud ja võime raha tagasi saada kui tahame. Aitäh, ei taha, tahaks õhtuks Londonisse saada. Kaks pikka kõnet ja lõpuks saabus e-mail, et oleme teisele lennule tõstetud. Helsingis muidugi ootasime veel üle tunni (nii poole liitri viina jagu), et päriselt ka meile uued piletid tehtaks, aga lõpuks olime siiski õnnelikult nii Londoni kui ka Johannesburgi lennul. Öine lend ei olnud mugav, kuigi on ka palju hullemaid nähtud. Õhtusöögiks oli vähemalt maitsev risoto.

Johannesburgis ootas meid uus üllatus. Passikontrollist saime läbi, kuid kohvreid ei leidnud. Mitte keegi. Kindlustuspoliis väitis, et võime 300 euro eest esmatarbevahendeid osta, kuid lennujaamas polnud just kõige parem valik. Ühtteist ikka leidus.

Positiivse poole pealt sõime lennujaamas suure portsu sushit ja jõime veini ning maksime selle lõuna eest ca 4 eurot inimese kohta! Ning seejärel läksime oma viimasele lennule sihtpunkti jõudmiseks. Johannesburg - Kapplinn Mango lennufirmaga. Oh seda üllatust, kui pardale minnes sooviti näha ka krediitkaarti, millega piletid ostsime. Õnneks teise inimese krediitkaardi juures öeldi juba, et see on OK.

Kommentaare ei ole: