pühapäev, märts 23, 2014

Winds in the east

Winds in the east
Mist coming in
Like something is brewing
About to begin
Can't put me finger
On what lies in store
But I feel what's to happen
All happened before.

"Saving Mr. Banks". Otsus seda vaatama minna tuli täiesti filmi kirjeldusse süvenemata, selleks ei olnud aega, just nii kiire oli see mööduv nädal. Kuid kuskilt jäi silma, et uus Tom Hanksi film ning imdb 7,7 keskmine hinnang ja andsin soovi edasi, mis lõppes ühel hetkel piletite omamise ja koolist Klausi ning seejärel kinno ruttamisega. Ma isegi polnud jõudnud tähele panna, et trall käib Mary Poppinsi ümber. Viimane loomulikult oleks mu soovi seda vaatama minna tõstnud, sest tegemist on ühe minu lemmiktegelasega lasteraamatute maailmas, isegi teatris käisin ju vaatamas. 

Teine asi on see, et mulle meeldivad filmid, mis põhinevad tegelikul elul. Tunnen nüüd, et olen  targem, sest tean ühe minu lemmikraamatu autori P.L. Traversi elust palju rohkem kui enne (kuigi see elu jättis kurva mulje).

Ja muidugi oli vahva näha LA kohti, mis oma silmaga aasta tagasi üle said vaadatud :-)

Aga film ise oleks võinud 20 minutit lühem olla, kuid üldjoontes oli hea. Draama.
 
Walt Disney: George Banks and all he stands for will be saved. Maybe not in life, but in imagination. Because that's what we storytellers do. We restore order with imagination. We instill hope again and again and again. 

Kommentaare ei ole: