pühapäev, juuli 19, 2009

Rattad aina vurisevad,vurisevad,vurisevad

Autodega on selline asi, et nad meeldivad mulle. Roolis olla justnimelt. Hämmastav on see, et bussisõitu (rääkimata lendamisest) ma hetkel üldse ei talu, aga ise autot juhtida suudan.
Üle mitme aasta juhtus nii, et sain reisil jälle rendiauto roolis olla (Dejanil küll load on, aga minu suureks hämmastuseks leidub ka mehi, kes ei tahagi autoga sõita :P). Kõige lahedam asja juures on see, et ma pole ju 2 aastat juba sõitnud manuaalkäigukastiga! Ja nüüd siis kohe Portugalis, aga oi kuidas meeldib. Vaatamata sellele, et "autoks" on Opel Corsa ja ülesmäge eriti edasi liikuda ta küll ei jaksa :-)

Igatsen oma Prantsuse Kallikest Tallinnas ;-)

Muide autorentidest niipalju, et soovitan vaadata https://www.economycarrentals.com/ ja vahel on lennujaamade juures lihtsalt platsid, kus autosid renditakse. Võrreldes Europcariga on hinnad poole odavamad ja sisaldavad juba igasuguseid detaile (kindlustus, riikidevaheline piirületus, lisa juhid jms). Meil õnnestus auto saada ilma igasuguse varasema broneeringuta lihtsalt kohale minnes. Hind 70 EUR/3 päeva.

Ahjaa, kui eile alguses kiirteele läksin, siis mõtlesin, et pisike Corsa tõuseb juba 100 km/h kiiruse pealt lendu. Pärast tuli välja, et 140-ga ikka sõitis küll!

Kommentaare ei ole: