neljapäev, juuli 16, 2009

Palmid päikesekullas

Täna oli hosteli vahetamise päev. Kusjuures kell 11 veel ei teadnud, kus järgmine ööbimispaik on, aga kell 12:30 oli juba uues kohas end sisse seatud. Töö kiire ja korralik ma ütleks :-) Muide uus meeldib oluliselt rohkem kui eelmine. Avaram.

Tee Malaga Botaanikaaeda. Bussis kohtusin ühe vanema inglise paarikesega, kellega päris huvitav rääkida oli (juhuslikult oli meil sama siht). Kui oma reisidest rääkisin, siis küsiti, et kas minu elukutse ongi reisimine, et kas kirjutan sellest või midagi sarnast. Minu praeguse töö järel oleks see tõepoolest quite a dream job! Paarike ise elas ühe tunni rongisõidu kaugusel Londonist ja kui ma juhtusin mainima, et armastan Londonit, siis küsiti tõeliselt siiralt: "But why?!?!" :-)

Aed ise oli armsake. Kohati tunne nagu oleks keset kõrbe sattunud. Veidi hiljem jälle kuskil metsa ja purskkaevude vahel. Aga ma ikka ei saa mainimata jätta, et Brasiilia looduse kõrval polnud see midagi :P Kui inglise paarikesega pikad jutud aetud said, siis tegin väikse relax pausi. Lamasin palmide all ja lugesin Scarlettit.

Homme ongi aeg siit lahkuda. Randadest nii palju, et jõudsin randa kaks korda. Mõlemal korral õhtul, kui päikest sinna enam ei paistnud. Ujumisene jäi seega ära. :-)

Põldmarju ma muide täna enam ei ostnud. Seekord leidsin nende hinna üles! Brrr...ei julge mitte kirjutadagi :-) Õhtusöök oli - salati-kapsa-porgandi segu, krabinuudlid, oliivid, segatuna maitsestamata jogurti ja maitseainetega. Ja see oli üks mu viimase aja parimaid söögikordi! (no kui head virsikud jms kõrvale jätta)

Hosteli vabaajatoas räägiti ka vahepeal huvitavaid jutte:
- nii meeldiv oli kuulda, et keegi ühineb veel meiega Picasso muuseumi osas. Noh, et Barcelona muuseumis algus oli normaalne, kuid siis pööras ära (vabandust väljenduse pärast). Mulle öeldi, et Malaga Picasso muuseum pidi just olema nagu Barcelona oma teine pool. Hea siis, et ma ei läinud siin!
- üks tšikk oli keelest arusaamata kogemata omale täna aju tellinud. Vaeseke :-) Seda ma küll süüa ei suudaks.
- seesama tšikk andis mulle hea vihje, et tema läheb Marokosse hoopis nii, et bussiga Madriidi ja sealt EasyJetiga otse kohale. Pilet oli 25 EUR maksnud. Laevapilet (kuigi laev sõidab vist mingi pool tundi) on palju kallim! Maris, peame seda uurima, kui tagasi tuleme siia ja Marokos ka ära käime :-) Mina seekord jätan vahele.

Kommentaare ei ole: