kolmapäev, juuli 15, 2009

On kui võõra, kuigi ilusa linna tuled

Nojah, alustada võiks sellest, et tegin täna päris mitmeid tunde tööd :-) Aga ma üldse ei kurda, see kuumus sellel keskpäevasel ajal välja ei kutsunudki. Kell 18:20 näitas veel linnas tabloo varjus 40 kraadi ja 11 ajal õhtul 31. Kas need just õiged on, aga soe on igatahes! Lõunamaa ja puha.

Selge on see, et minu tüüpiline reis see ei ole, osa aega kulub tööle ja osa tervise pärast "rahulikult võtmisele". Mis teha, on lihtsalt selline suvi siis seekord. Endal muidugi kõige raskem harjuda. Vähemalt sain veebruaris pikalt suve nautida :-) Kusjuures see Brasiilia reis annab siiani tunda - Euroopa enam ei üllata eriti, ootan midagi põnevat. Nagu seal iga päev ja iga koht. Kuid Malaga vast ei peagi see koht olema, mis üllataks :-) Barcelona sarnane, aga Barcelona vastu ikka ei saa!

See on esimene linn peale Tallinna, kust lennujaamast kesklinna saab tavalise bussipiletiga (1.10 EUR), kuid vastupidiselt Tallinnale, oli siin see ikkagi ligi tund aega bussis loksumist.

Söögiga on ka keeruline, sest ma tohin ju süüa vaid mitte-rasvaseid-mitte-praetud-väheste-kiudainetega asju. Eks proovi siin midagi sellist leida! Vähemalt on mu puuviljad ja need on jätkuvalt super head. Täna sõin banaani, pirni, virsikut, melonit, põldmarju. Üks parem kui teine.

Ja El Corte Ingles kaubamaja külastus sai tehtud (no seal oli kah hea jahe selle päevase kuumuse ajal). Naljakas, kui kõrvuti on asjad, mis maksavad 7 EUR ja 97 EUR. Kusjuures tegemist on sarnaste asjadega (antud juhul olid mõlemad pluusid). Firma erinevus!

Hostel on muidu tore, aga konditsioneer võiks olla :-) Pisikeses toas 6 inimest...eile olid ühed lahedad (hästi noored) saksa poisid, aga nad nüüd läksid juba Sevilla poole. Täna Itaalia tüdrukud. Läti tüdruk receptionist ei oska suureks üllatuseks eriti hästi inglise keelt :-)

Aga see on muidugi normaalne, et õhtu enne hosteli vahetust sai leitud palju otsem tee randa! Sai natuke ka öist linna ka uudistatud :-)

Hetkel on lõbus vaatepilt, kuidas 3 hollandi tüdrukut ennast purju joovad ja räägivad kuidas nad on Hollandist ja kannatavad ju kõike :-) Joogid tunduvad huvitavad, prooviks isegi kui tohiks ;-)

Kommentaare ei ole: