neljapäev, juuli 16, 2009

Kuumalt paistab päike kõikjalt kostub hõikeid

Pidin täna varakult lahkuma? Ei jõudnud siin randa? Eks need plaanid selleks ongi, et muutuda. Tundus, et ei tasu logistada rongiga Sevillasse, seal bussijaama otsida ja bussiga Farosse sõita. Seega lähen hoopis õhtuse otsebussiga Malagast Farosse. Kell 2 öösel peaksin kohale jõudma. Natuke tüütu, kuid vähemalt sai tänase päeva veel vabalt veeta. Nii ma siis lõpuks siia randa jõudsingi ja suve esimene ujumine sai ka tehtud :-) Vesi mõnusalt selge ja külm, liiv see-eest tuli-tuli-tuli kuum!

Mis veel... Maja Mallorcal pakuti mulle täna. Üks onu bussipeatuses kutsus kangesti kohvile ja kui ma järjekindlalt keeldusin, siis lõpuks hakkas rääkima oma kolmekordsest majast Mallorcal ja kutsus mind sinna. Keeldusin, rumal nagu ma olen :-)

Ja introvertset türklast kohtasin. Nii ta ise väitis. Türklase kohta oligi, eestlastega võrreldes ikka ei olnud küll ;-) Elasime ühes hosteli toas ja lobisesime eile õhtul veel pikalt. Ta olevat peaaegu Erasmusega Tallinnasse õppima tulnud (eriala International Relations), aga lõpuks otsustas Hispaania kasuks (nüüd kahetseb :P). Unistuseks on aga Austraaliasse kolida. No ei tea, mis koht see Austraalia selline on, kust kõik õnne lähevad otsima :-) Türklastest endist muide rääkis väga halvasti! Et sellised pealetükkivad ja kitsa silmaringiga...

Cadizis pidavat vaalu nägema! Selle peale hakkas kohe kahju, et mul minemata jäi sinna. Teinekord :-)

Ilm õnneks on eile-täna olnud 10 kraadi külmem kui teisipäeval. Ikka püsib seal 30 ringis, mis on täitsa talutav.

Kommentaare ei ole: